Stripmakers

Veel stripmakers worden vastgelegd via de aanwezige uitgeverijen. Ook melden veel stripmakers zich zelf aan voor een signeerplek op het Brabants Stripspektakel.

Hieronder de lijst met stripmakers uit het programmaboekje. (Klik erop voor een vergroting)

Stripmakers 2017 programmaboek resized

Hieronder de wijzigingen, die na het in druk gaan van het programmaboekje zijn doorgegeven:

TOEGEVOEGD (N) 30/08/2017:

  • Bij Stripster / Artist Area: Edward Kobus alleen zondag

TOEGEVOEGD (N) / WIJZIGING (W) / VERVALLEN (V) 29/08/2017:

  • W Bij ComicWatch: Luc Poets alleen zaterdag
  • W Bij ComicWatch: Ivan P. Adriaenssens alleen zaterdag
  • V Bij ComicWatch: Gustavo Garcia afgezegd
  • W Bij Arboris: Aloys Oosterwijk alleen zondag
  • N Bij Arboris: Geert van der Pol alleen zondag
  • N Bij Buddy’s Bookshop: D’Auwe alleen zondag
  • W Bij Comicwatch: Patrick van Oppen bij Hauwaerts én Comicwatch

TOEGEVOEGD (N) / WIJZIGING (W) 28/08/2017:

  • W Bij Bonte: Wouter van Ghysegem alleen zondag

TOEGEVOEGD (N) 24/08/2017:

  • N Bij Artist Area: Roland Moonen

TOEGEVOEGD (N) / WIJZIGING (W) 23/08/2017:

  • W Bij Stripster / Artist Area: Martin van der Schuijt alleen zondag
  • W Bij Stripster / Artist Area: Eric Hebben beide dagen
  • N Bij Stripschap: Dinie de Zeeuw (zondag)
  • W Bij Artist Area: Kristof Berte alleen op zondag
  • W Bij Artist Area: nDurlie alleen op zaterdag

14192084_10206550861401581_6408365717223409594_n 14192024_10206550835440932_3961080037860278426_n 14192707_10206550839801041_7894486877786766500_n

Alle namen zijn uiteraard (tot het laatste moment) onder voorbehoud, want ook stripmakers zijn (net) mensen. Daarnaast is op dit moment soms alleen bekend dat de stripmaker 1 dag komt, maar nog niet definitief welke dag.

Hieronder informatie over de deelnemende stripmakers per uitgeverij / stand en hun aanwezigheid

Klik op de foto van de stripmaker voor meer informatie

Bij de jarige uitgeverij vzw Arcadia (stand 46)  signeren:

Stripmakers BENIEST (Andre Benn) II, Andre lijst SERON, (Clarke), Frederique lijst Stripmakers LAMBERT (Hachel), Hubert lijst Stripmakers TAI (Malik), William lijst Stripmakers JAMAR, Martin lijst ridder_wijzen_schuin

Beide dagen: André Benn, Hachel *),  Malik  

(* = Hachel signeert ook bij Hauwaerts)

Alleen zaterdag: Clarke, Martin Jamar 

Bij uitgeverij Arboris  (stand 75) signeren:

 Stripmakers OOSTERWIJK, Aloys lijst Stripmakers VERVOORT, Jan lijst Stripmakers HEIJINK, John lijst Stripmakers CONDOSTA, Michele lijst Stripmakers AAA lijstridder_wijzen_schuin

Beide dagen: Jan Vervoort, John Heijink, Michele Condosta 

Alleen zondag: Aloys Oosterwijk, Geert van der Pol 

Bij uitgeverij Daedalus (stand 80) signeren:

Stripmakers KOLLE, Bernard lijst Stripmakers LARBIER, Philippe lijst ridder_wijzen_schuin

Beide dagen: Bernard Köllé en Philippe Larbier

Bij uitgeverij Saga / Stribbelstrips (stand 47) signeren:

Stripmakers VRIEZEKOLK, Arjen lijst Stripmakers CAMBRE, Charel lijst  Stripmakers BRUSSEL VAN (Criva), Chris lijst Stripmakers SCHOLZ, Claus lijst  Stripmakers BOSSCHAERT, Jan lijst Stripmakers BROECK VAN DEN (Jean-Pol), Jean-Paul lijst Stripmakers CHABANE, Lounis lijst  Stripmakers BOON, Mario lijst Stripmakers VERHAEGHE (Verhast), Stijn lijst Stripmakers WILMS, Thijs lijst Stripmakers Raymakers, Wil lijst ridder_wijzen_schuin

Beide dagen: Arjen Vriezekolk, Verhast, Jean-Pol, Lounis Chabane, Jan Bosschaert, Mario Boon

Alleen zaterdag: Wil Raymakers & Thijs Wilms,  Criva, Charel Cambré, Claus 

Bij Eppo Stripblad / Uitgeverij L / Don Lawrence Collection (stand 79) signeren:

Stripmakers HEINS, Dick Lijst Stripmakers OREEL, Danker Jan lijst Stripmakers JONKER, Frank lijst Stripmakers LODEWIJK, Martin lijst Stripmakers BAVEL VAN, Rob lijst Stripmakers MOLENAAR, Romano lijst   ridder_wijzen_schuin

Beide dagen: Rob van Bavel, Dick Heins, Romano Molenaar, Danker-Jan Oreel, Frank Jonker

Alleen zaterdag: Martin Lodewijk

Bij uitgeverij Hauwaerts (stand 64) signeren:

Stripmakers SELS (Ersel), Erwin lijst Stripmakers LAMBERT (Hachel), Hubert lijst Stripmakers JAKOBSEN, Lars lijst Stripmakers CLAEYS, Ivan lijst Stripmakers OPPEN VAN, Patrick lijst  ridder_wijzen_schuin

Beide dagen: Hachel *), Lars Jakobsen, Patrick van Oppen *) & Ivan Claeys

(*= Hachel signeert ook bij Arcadia, Patrick van Oppen signeert ook bij ComicWatch)

Alleen zondag: Ersel

Bij uitgeverij Syndikaat / Hanabi Publishers (stand 76) signeren:

xStripmakers BUND VAN DE, Esther lijst Stripmakers DECKER, DE, Frodo lijst xStripmakers SPAKMAN, Jan-Willem lijst xStripmakers NEEFJES, Johan lijst Stripmakers LOBIE, de, Marc lijst

Stripmakers BROEKHOVEN VAN, Marq lijst  ridder_wijzen_schuin

Beide dagen: Marc de Lobie, Frodo de Decker, Marq van Broekhoven

Alleen zaterdag: Esther van de Bund en Johan Neefjes

Alleen zondag: Jan-Willem Spakman

Bij Windmill comics (stand 72) signeren:

Stripmakers WERKEN VAN DE, Gerard lijst Stripmakers NEEF DE, Johan lijst Stripmakers NIEDEK VAN, Rik lijst Stripmakers GHELUWE VAN, Waldo lijst ridder_wijzen_schuin

Beide dagen: Johan de Neef, Ramon Schenk, Gerard van de Werken, Rik van Niedek

Alleen zaterdag: Waldo van Gheluwe

Bij Hollandsch Metaal (stand 61) signeren:

Stripmakers AKKERMAN, Boy lijst Stripmakers NILSSON, Ulrik lijst xStripmakers HEUTS (Age Morris), Maurice lijst xStripmakers KIP, Shannon lijst Stripmakers GIVNER, West lijst

Beide dagen: Boy Akkerman, Ulrik Nilsson, Shannon Kip

Alleen zaterdag: West Givner

Alleen zondag: Age Morris 

Bij uitgeverij Comicwatch (stand 70) signeren:

Stripmakers POETS (Poetzarelli), Luc lijst Stripmakers ADRIAENSSENS, Ivan Petrus lijst Stripmakers OPPEN VAN, Patrick lijst Stripmakers ALGERA, Sytse S. Algera lijst

Beide dagen: Sytse S. Algera, Patrick van Oppen  *)

*) = Patrick van Oppen signeert ook bij Uitgeverij Hauwaerts 

Alleen zaterdagIvan P. Adriaenssens, Luc Poets

Bij Het Stripschap (stand 74) signeren:

xStripmakers ZEEUW, DE, Dinie lijst Stripmakers SPARREBOOM, Kees lijst Stripmakers SCHUURMAN, Nico lijst Stripmakers BRENDT, Ralph lijst Stripmakers KROFT, VAN DER, Robert Stripmakers DEBERGH (Vick), Vick lijst Stripmakers VLEESCHOUWER, Willem lijst  ridder_wijzen_schuin

Beide dagen: Nico Schuurman, Ralph Brendt, Striptekenaar Vick  

Alleen zaterdag: Kees Sparreboom, Robert van der Kroft *)

(* = Robert van der Kroft signeert ook op de DD-stand)

Alleen zondag: Willem Vleeschouwer, Dinie de Zeeuw

Bij Stripster (stand: Artist Area) signeren:

Stripmakers SCHUIJT VAN DER, Martin lijst Stripmakers HEBBEN, Eric lijst xStripmakers KOBUS, Edward lijst Stripmakers GRAEF DE (Monsieur Toupet), Dirk lijst ridder_wijzen_schuin

Beide dagen: Eric Hebben

Alleen zaterdag: Mr Toupet

Alleen zondag: Martin van der Schuijt, Edward Kobus

Bij uitgeverij Bonte (stand 69) signeren:

Stripmakers GHYSEGEM, VAN, Wouter Stripmakers HEIJDEN VAN DER, Eric lijst Stripmakers CAPPELAERE (Yncke), Melanie lijst Stripmakers LAUREYSENS (Walterell), Walter lijst ridder_wijzen_schuin

Beide dagen: Walterell en Eric van der Heijden

Alleen zaterdag: Yncke 

Alleen zondag: Wouter van Ghysegem

Bij Stripwinkel Wonderland / Luk en Linda Poelmans  (stand 9) signeren:

Stripmakers ROPSON (Eric de Rop), Eric lijst Stripmakers GOOSSENS, Eugeen lijst ridder_wijzen_schuin

Beide dagen: Eric de Rop, Eugeen Goossens

Bij de Donald Duck / Tina stand  (stand: Kids Comix Festival) signeren:

Stripmakers GOORHUIS, Henrieke lijst Stripmakers VRIENDS, Jan lijst Stripmakers NADORP, Michel lijst Stripmakers KROFT, VAN DER, Robert Stripmakers STRAATMAN, Ruud lijst Stripmakers BOSCH VAN DEN, Wilma lijst  ridder_wijzen_schuin

Beide dagen: Henrieke Goorhuis *), Ruud Straatman, Wilma van den Bosch

(* = Henrieke signeert ook bij Uitgeverij Cliché)

Alleen zaterdag: Robert van der Kroft *)

( *= Robert signeert ook bij Het Stripschap)

Alleen zondag: Michel Nadorp, Jan Vriends

Bij uitgeverij De Wakkere Muis (stand: Kids Comix Festival) signeren:

Stripmakers GEELEN, Kimberly lijst ridder_wijzen_schuin

Beide dagen: Kimberly Legito-Geelen

Bij uitgeverij Cliché signeren:

Stripmakers GOORHUIS, Henrieke lijst xStripmakers OOSTERHEERT, Pim lijst

Beide dagen: Henrieke Goorhuis *)

( *) = Henrieke signeert ook op de DD-stand)

Alleen op zondag: Pim Oosterheert

Bij de Marten Toonder Verzamelaars Club (MTVC) signeren:

xStripmakers DRIEBERGEN, Klaas lijst

Alleen op zaterdag: Klaas Driebergen

Bij Buddy’s Bookshop signeren:

Stripmakers AUWERA, van der (D'Auwe), Dirk lijst

Alleen zondag: D’Auwe

In de Artists Area(s) signeren:

Stripmakers SCHNEIDER, Andree lijst Baron Ben Verstoten lijst Stripmakers LINDEN VAN DER, Ed lijst Stripmakers DECKERS, Els lijst Stripmakers DOPPENBERG (Ihsahnity), Erik lijst Stripmakers DEBLIECK (Geinz) II, Frits lijst Stripmakers VELDE VAN DE (Yan Gevuld), Guy lijst Stripmakers HARLEMAN (Hansha) II, Hans lijst Stripmakers WEIDE VAN DER, Joep lijst xStripmakers ENDEMAN, John lijst xStripmakers BERTE, Kristof lijst  Stripmakers VERHAEGEN, Marc lijst Stripmakers BUYNINK, Meinder lijst Stripmakers VIJVER VAN DE, Michiel lijst xStripmakers CORNELIS, Patrick lijst Stripmakers HOEVEN VAN DER, Ralf lijst Stripmakers DIKMANS, Ralph lijst xStripmakers BERGMANS, Rene lijst Stripmakers SOMMERS, Renincy lijst Stripmakers MIES, Robin lijst xStripmakers COLLE, Veerle (nDurlie) lijst xStripmakers MOONEN, Roland lijst Stripmakers STEEN VAN DER, Wilbert lijst Stripmakers HEINZE, Stanley lijst xStripmakers FRANCKE, Alex (Studio Chincilla) lijst xStripmakers VEGTER, Bob (Studio Chinchilla) lijstridder_wijzen_schuin

Beide dagen: Baron Ben Verstoten, Ed van der Linden, Els Deckers & Renincy Sommers, Ihsahnity, Yan Gevuld, Hansha, Joep van der Weide, Marc Scherbateyev, Marc Verhaegen, Patrick Cornelis, Ralf van der Hoeven, Ralph Dikmans, Rene Bergmans, Robin Mies, Roland Moonen, Wilbert van der Steen, Studio Chincilla

Alleen zaterdag: Andrée Schneider,  Meinder Buynink & John Endeman, Michiel van de Vijver, nDurlie

Alleen zondag: Stanley Heinze, Kristof Berte